Projektowanie niskich prądów – usługi

Nemo est casu bonus
(łac. Nikt nie jest dobry przez przypadek)

Specjalnością naszej firmy i zarazem podstawową usługą jest projektowanie niskich prądów. Obejmuje ono szereg instalacji teletechnicznych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania budynku oraz zapewnienia bezpieczeństwa ludziom i mieniu. Sprawnie poruszamy się w takich obszarach jak instalacje niskoprądowe. Hale magazynowe, biura, zakłady produkcyjne na terenie województw łódzkiego i mazowieckiego wyposażamy w instalacje przeciwpożarowe Schrack Seconet i Bosch, systemy bezpieczeństwa budynków, instalacje gaszenia gazem czy systemy awizacji gości Qr Code.

Instalacje niskoprądowe – doradztwo, uruchomienie i konserwacja

Kwestiami bezpieczeństwa zajmujemy się kompleksowo. Nie ma tu zatem miejsca na przypadek czy pozostawienie Klienta samemu sobie po zakończeniu danego etapu prac. Co to znaczy? Poza wykonaniem projektu oferujemy również usługi z zakresu doradztwa w doborze najlepszych rozwiązań oraz montażu – po zatwierdzeniu projektu. Jedną z naszych usług jest też konserwacja niskich prądów. Zapewniamy Klientom bezawaryjne funkcjonowanie wszystkich systemów, które zostały przez nas zaprojektowane. Wykonujemy pomiary światłowodowe OTDR i OLTS Flukiem DSX-5000 – bezkompromisowym liderem w dziedzinie pomiarów okablowania strukturalnego i światłowodowego.

Naszą specjalnością jest ponadto instalacja, modernizacja i przebudowa głośników DSO. Działamy również w branży informatycznej, a jedną z opcji jest rozbudowa okablowania komputerowego. Dzięki tej usłudze możemy znacznie usprawnić funkcjonowanie każdego systemu bezpieczeństwa i przepływu informacji w budynku.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z oferta naszych usług:

4
projektantów
 
15000
godzin
pracy
70
zakończonych projektów
100%
zadowolonych
klientów
Towarzyszymy Klientowi na każdym etapie trwania prac i pozostajemy do dyspozycji po ich zakończeniu.